![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
FURNITURE / Garden / Garden set 8941072
*
nr 894 1072
GARDEN SET
5 parts, bord+ chairs, en stol är skadad.
5 delar, bord+ stolar
Condition: en stol är skadad
Estimate:
2000
Sold:
SEK 2400
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:51:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/5 09:45:21
1
1.000 kr
11/5 13:34:19
2
1.100 kr
12/5 08:54:19
3
2.000 kr
12/5 20:31:46
4
2.200 kr
12/5 20:45:18
5
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karmstol karmstolar stol stolar trädgård trädgårdsbänk trädgårdsbänkar trädgårdsgrupp trädgårdsmöbel trädgårdsmöbler trädgårdsstol trädgårdsstolar
-
6162 SUNDIAL
metal. Height: 76 cm,
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:23
-
6161 Trädgårdslykta
height: 140 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:32
-
5156 GARDEN CHAIRS
2 pcs, wood and metal, old, wear, damages, red obj.
Auction ends
in 10 days
1 juli at 19:27
*
GARDEN SET
Condition: en stol är skadad
Read more about 50/60-tal
nr 894 1072
GARDEN SET
5 parts, bord+ chairs, en stol är skadad.
5 delar, bord+ stolar
Condition: en stol är skadad
Estimate: | 2000 |
---|---|
Sold: | SEK 2400 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/5 09:45:21 | 1 | 1.000 kr |
11/5 13:34:19 | 2 | 1.100 kr |
12/5 08:54:19 | 3 | 2.000 kr |
12/5 20:31:46 | 4 | 2.200 kr |
12/5 20:45:18 | 5 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{99860D3E-4127-4939-AB90-C100C86E6DA0}_183x97.jpg)
Read more about 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karmstol karmstolar stol stolar trädgård trädgårdsbänk trädgårdsbänkar trädgårdsgrupp trädgårdsmöbel trädgårdsmöbler trädgårdsstol trädgårdsstolar
-
6162 SUNDIAL
metal. Height: 76 cm,
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:23 -
6161 Trädgårdslykta
height: 140 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
in 10 days
1 juli at 18:32 -
5156 GARDEN CHAIRS
2 pcs, wood and metal, old, wear, damages, red obj.
Auction ends
in 10 days
1 juli at 19:27